„Brzydkie Kaczątko”

W dniu 29 kwietnia 2024r. dzieci z grup Pszczółek i Motylków miały przyjemność oglądania interpretacji baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Brzydkie Kaczątko” w wykonaniu młodych aktorów z grupy „Przyjaciele” w reżyserii pani Anny Nabiałek. Aktorzy przenieśli młodych odbiorców w niezwykły świat, świat teatru. Znana wszystkim dzieciom bajka porusza bardzo ważny temat odmienności. Inny – nie znaczy gorszy! Różnimy się od siebie, każdy z nas jest wyjątkowy i to jest piękne! I z takim przesłaniem, wracaliśmy w dniu dzisiejszym do przedszkola.

Dyrekcja, Nauczyciele i Dzieci z Gminnego Przedszkola serdecznie GRATULUJĄ pięknego występu, wspaniałej gry aktorskiej i doskonałego wyrażenia swoich emocji i uczuć na deskach „małego” teatru oraz odwagi scenicznej młodym aktorom, którzy w większości są naszymi absolwentami, a także dwóm dzielnym obecnym wychowankom z grup starszych Marysi i Alicji oraz Pani Reżyser, życząc wszystkim sukcesów na deskach największych teatrów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim aktorom, Pani Annie Nabiałek oraz Pani Edycie Śliwczyńskiej,  Dyrektor GOK – u w Olsztynie, za możliwość uczestniczenia w tak niesamowitym spektaklu.

Zamieszczone zdjęcia są własnością Gminnego Przedszkola w Olsztynie. Publikowanie, kopiowanie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie niniejszych zdjęć bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.