Misja przedszkola

• Jesteśmy przedszkolem publicznym, powołanym do zapewnienia kompetentnej opieki dzieciom 3 do 6 lat, uwzględniającym walory turystyczne i zdrowotne naszej miejscowości oraz otwartym na potrzeby środowiska.
  • Wprowadzamy dzieci w złożony świat dorosłych, wyposażamy je w podstawowe umiejętności komunikowania się ze światem, poznawania i wyrażania siebie oraz otaczającego świata.
  • Organizujemy proces edukacyjny by stymulować rozwój dzieci przy aktywnym udziale rodziców oraz środowiska lokalnego
  • Nauczyciel tolerancyjny, wyrozumiały, przestrzegający prawa dziecka, zapewniający bezpieczeństwo oraz zaspokajający potrzeby dzieci.
  • Nasza oferta zapewnia wysoką jakość edukacyjną oraz równość szans wszystkich dzieci
  • Naszym zadaniem jest wszechstronne przygotowanie dzieci do kolejnych zadań w edukacji szkolnej.