Oddział w Przymiłowicach

W budynku OSP  w Przymiłowicach mieści się Oddział Gminnego Przedszkola w Olsztynie. Od lat funkcjonuje tam grupa mieszana wiekowo. Wychowawcą grupy jest mgr Katarzyna Dybińska. Dzieci mają do dyspozycji trzy, bogato wyposażone sale: zajęć, bawialnię i salę terapeutyczną. Placówka posiada również zaplecze kuchenne oraz szatnię.

Oddział funkcjonuje w godzinach 8:00 – 13:00. W dniach, kiedy odbywają się zajęcia z religii, czas pracy przedszkola przedłużony jest do 13:30.

Ponadto wykwalifikowana kadra prowadzi z dziećmi zajęcia języka angielskiego, a zajęcia umuzykalniające uatrakcyjnia akompaniator. Przedszkole organizuje również, w razie potrzeb zajęcia terapeutyczne dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
Oddział w Przymiłowicach

Zapraszamy do Oddziału w Przymiłowicach chętne dzieci w wieku przedszkolnym!