Wycieczka do „Czarodziejskiej Zagrody”

24 kwietnia dzieci z grup Motylków i Pszczółek wybrały się na wycieczkę do Kuźnicy Starej na warsztaty do Czarodziejskiej Zagrody.

Dzieci miały możliwość poznania tajników czerpania papieru, wyrabiania świec, a także wzięły udział w warsztatach ceramicznych, które sprawiły dzieciom dużo radości, cieszyły się dużym zainteresowaniem i wyzwoliły ogromną chęć tworzenia oraz wielkie pokłady kreatywności. Dzieci już nie mogą się doczekać wypalonych „owoców” swojej pracy.

Powstałe kolorowe świece i autorskie kartki papieru, dzieci zabrały ze sobą do domów, na wyroby ceramiczne musimy jeszcze chwilkę poczekać.

Wycieczkę możemy zaliczyć do bardzo udanych, wrażenia z warsztatów pozostaną w pamięci dzieci na długo.

Zamieszczone zdjęcia są własnością Gminnego Przedszkola w Olsztynie. Publikowanie, kopiowanie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie niniejszych zdjęć bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.