Sukcesy plastyczne naszych przedszkolaków

Okres przed Świętami Wielkanocnymi był dla naszych wychowanków bardzo pracowity. Dzieci wraz z Rodzicami wykonały wiele prac techniczno – plastycznych, które brały udział w licznych konkursach. Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych przedszkolaków z ich sukcesów, a mianowicie:

W XV Powiatowym Konkursie Plastycznym na: Pisankę, Palmę, Kartkę oraz Stroik Wielkanocny organizowanym przez Gminne Centrum Kultury  w Przyrowie, II  nagrodę w kategorii klas 0-III otrzymał Franciszek Kozieł z grupy Pszczółek.

W V edycji konkursu artystycznego dla dzieci i rodziców pt „Najpiękniejszy stroik wielkanocny” pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 28, II miejsce zajęła praca wykonana przez Amelię Maigę i jej mamę Panią Roksanę, a praca Franciszka Kozieł i jego mamy Pani Katarzyny otrzymała wyróżnienie. Amelka i Franek uczęszczają do grupy Pszczółek.

W Powiatowym Konkursie Plastyczno – Technicznym pt „Kreatywna Ozdoba Wielkanocna” organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 28, wyróżnienia otrzymały Maja Piątkowska z grupy Pszczółek, oraz Antonina Bryndza i Marcelina Dłubała z grupy Skrzatów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, które wykonały prace konkursowe oraz ich Rodzicom za pomoc.

Serdecznie gratulujemy sukcesu laureatom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

Zamieszczone zdjęcia są własnością Gminnego Przedszkola w Olsztynie. Publikowanie, kopiowanie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie niniejszych zdjęć bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.