Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego – Pożegnanie przedszkola

„Chociaż słońce jasno świeci
Trochę smutne są już dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas
Teraz wakacje czekają nas!”

We wtorek 20 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnanie sześciolatków w grupach Żabek z oddziału w Przymiłowicach oraz Biedronek i Motylków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice i zaproszeni goście. Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy z rąk Pani Dyrektor oraz swoich wychowawców. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola.
        Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu! 🙂
„Jeśli tęsknota mnie ogarnie,
Kiedy już będę uczniem w szkole
To znajdę wyjście, wiem co zrobię
Przyjdę odwiedzić swoje przedszkole!”