„Wszystkie dzieci nasze są… – Dzień Dziecka”

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

1 czerwca to dzień szczególny i uroczysty –  Dzień Dziecka. Obchodziliśmy go w przedszkolu bardzo radośnie. Na dzieci czekało wiele atrakcji i zabaw.
Były ciekawe zawody sportowe, bańki mydlane, wspólne zabawy ruchowe zorganizowane na w naszej Sali gimnastycznej oraz na świeżym powietrzu. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku – pysznych lodów i słodziutkiej waty cukrowej. Na dzieci czekały również Losowanki- niespodzianki, które zorganizowane zostały przy pomocy naszych kochanych rodziców. Serdecznie dziękujemy  Radzie Rodziców oraz wszystkim, którzy przyczynili się do uczczenia tego dnia.

Dzieciaki zmęczone ale bardzo zadowolone!!!