Konkursy plastyczne

W piątek 3 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie przez Panią Dyrektor dyplomów i nagród za udział w konkursach:

–  „Wiosna w lesie” organizowanym przez Nadleśnictwo Złoty Potok – Celem konkursu było zainteresowanie dzieci budzącym się lasem oraz otaczającą przyrodą. I miejsce zajęła Gabriela Mielcarz oraz Julia Kumor z Oddziału w Przymiłowicach. II miejsce – Aleksander Piątek oraz Eliza Szewczyk z Oddziału w Przymiłowicach. III miejsce – Pola Szewczyk, a Alicja Młyńczak otrzymała wyróżnienie.

–  „Po stronie życia”  organizowanym przez Wspólnotę „Pielgrzymi Niepokalanej” we współpracy z Referatem Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Częstochowskiej – Tematem konkursu plastycznego dla dzieci w wieku przedszkolnym była „Rodzina”, celem było promowanie rodziny i życia, jako najważniejszych dla człowieka wartości. Każda placówka mogła zgłosić trzy prace konkursowe, nasze przedszkole reprezentowały Julia Czyż, Antonina Musiał oraz Stefania Nowak, która zdobyła II miejsce.

Doceniając zaangażowanie pozostałych uczestników konkursu Pani Dyrektor wręczyła wszystkim uczestnikom dyplomy i upominki za udział w konkurach plastycznych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom i życzymy dalszych sukcesów.