DZIEŃ DZIECKA- GRUPA ,,ŻABKI”

W dniu 31.05.22 r. w oddziale w Przymiłowicach dzieci świętowały Dzień Dziecka. Był to dzień pełen uśmiechów, radości i wielu niezapomnianych wrażeń. Świętowanie zaczęło się od pokazu ogromnych baniek mydlanych. Następnie dzieci miały możliwość samodzielnego zrobienia takiej bańki. Kolejnym punktem dnia były zabawy muzyczno- ruchowe przy użyciu rurek dźwiękowych. Dzieci były zachwycone tworzeniem muzyki. Były też tańce i zabawy z chustą. Na zakończenie zabaw na świeżym powietrzu dzieci ozdabiały pamiątkowe kamienie oraz otrzymały balony.
    Po powrocie do przedszkola czekała na dzieci loteria fantowa oraz pyszne desery lodowe.
To był wspaniały dzień, co widać na załączonych zdjęciach.
    Dziękujemy Radzie Rodziców, zwłaszcza Pani Ani za zaangażowanie w organizację tego wyjątkowego dnia.