Andrzejkowe „Czary – Mary”

30 listopada był dla wszystkich przedszkolaków wyjątkowy. Właśnie w tym dniu dzieci miały okazje przenieść się w magiczny świat wróżb. Dzieci z każdej grupy z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły we wróżbach i zabawach andrzejkowych wraz ze swoimi paniami. Swoją przyszłość odkrywały losując przedmioty, które przepowiadały kim zostaną w przyszłości, jakie życie ich czeka, wróżyły z butów, przebijały serduszka z imionami. Oczywiście wszystkie wróżby traktowano z przymrużeniem oka, jako że nadawały temu dniu wyjątkowy nastrój. Nie obyło się również bez andrzejkowych tańców. Słodki poczęstunek był miłym zakończeniem i odpoczynkiem po wspaniałej zabawie. Andrzejki w naszym przedszkolu były niezwykle udane. Radości nie było końca. Dzieci wróciły do domu w doskonałych humorach.