DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25 listopada przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło dziś do przedszkola, co prawda bez misia, ale za to z wielkim uśmiechem. Zabaw  nie było końca. Przedszkolaki rysowały, malowały i kolorowały misie, poznały też historię tej wspaniałej pluszowej zabawki. Bawiły się przy “misowych” przebojach, miały do wykonania różne misiowe zadania oraz mogły zrobić sobie zdjęcie w “misowej” fotobudce.

Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Na podsumowanie dnia dzieci otrzymały pamiątkowe misiowe niespodzianki, nie zabrakło również czegoś słodkiego. Mamy nadzieję, że ten dzień zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.