Regionalny Minifestiwal Piosenki Dziecięcej w Boronowie

17.04.2024r. Laureaci I Przeglądu Piosenki Przedszkolnej reprezentowali nasze przedszkole na 36 Regionalnym Minifestiwalu Piosenki Dziecięcej w Gminnym Ośrodku Kultury w Boronowie.

Szanowne Jury w składzie: pani Katarzyna Piowczyk, pan Dawid Nagiet i pani Laura Przystalska wyłonili  w trakcie przesłuchań najmłodszych artystów, którzy wystąpią w piątek na Galowym Koncercie Piosenki Dziecięcej dla Przedszkolaków w sali widowiskowej GOK – u w Boronowie, o godz. 17:00.

Wszyscy Laureaci  wspaniale zaprezentowali utwory z repertuaru dziecięcego. Serdecznie gratulujemy wykonawcom talentu oraz odwagi. Rodzicom dziękujemy za obecność i nieocenione wsparcie.

Pragniemy również poinformować, że jednym z Laureatów 36 Minifestiwalu Piosenki dla Przedszkolaków spośród 50 wykonawców został Grzegorz Sprawka z grupy „Misiaczków”, któremu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.