Powiatowy Konkurs Przyrodniczo – Plastyczny „Las w zimowej szacie”

23 lutego 2024r. w Szkole Podstawowej im. Jarosława Dąbrowskiego w Zrębicach odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród w I Powiatowym Konkursie Przyrodniczo – Plastycznym „Las w zimowej szacie”, pod patronatem PGL LP Nadleśnictwa w Złotym Potoku i Pani Danuty Tomzy – Radnej Powiatu Częstochowskiego.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w Kategorii I – dzieci przedszkolnych (5-6 latki), nasi wychowankowie zdobyli odpowiednio:

I miejsce – Szymon Nieszporski z grupy Żabek z Oddziału w Przymiłowicach

II miejsce – Antoni Maladyn z grupy Skrzaty

III miejsce – Ex aequo Jakub Antoniewicz  oraz  Maria Strączyńska z grupy Motylki

Wyróżnienia otrzymali:

Antonina Bryndza z grupy Skrzaty oraz Maria Łągiewka z grupy Żabek z Oddziału w Przymiłowicach

Wszystkim dzieciom dziękujemy za wykonanie pracy i trud, który włożyły w ich przygotowanie.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.