Gratulacje dla Zespołu Wesołe Nutki

Poniedziałek, 26 lutego 2024r. był szczególnym dniem dla naszych małych artystów z Zespołu „Wesołe Nutki”, ponieważ odwiedził nasze przedszkole Pan Tomasz Kucharski, Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn, który uroczyście pogratulował dzieciom z Zespołu zdobycia I miejsca w Ogólnopolskich Wręczyckich Jasełkach, a także wręczył im olsztyńskie owieczki. Panie, które przygotowały dzieci do konkursu otrzymały Listy gratulacyjne wraz z upominkami.

Dzieci otrzymały również symboliczne Dyplomy, a także drobne upominki, które zostały zakupione dzięki ofiarności Kochanych Babć i Kochanych Dziadków naszych przedszkolaków z grup: Pszczółek i Motylków.

Podczas spotkania dzieci zaprezentowały układ taneczny oraz autorską piosenkę, dzięki której również zdobyły I miejsce podczas Konkursu Piosenki o Zdrowiu.

Serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi za słowa uznania i upominki, które skradły serca dzieciaczków oraz Kochanym Seniorom za ich hojność .