Dzień Chłopca i Dziewczynki w oddziale w Przymiłowicach

Z okazji Dnia Chłopca dzieci wzięły udział w warsztatach edukacyjnych Lego- Żelki. Dzieciaczki były zachwycone samodzielnym wykonywaniem żelków do spożycia w kształcie klocków lego. Mogły przez chwilę poczuć się jak w fabryce słodyczy, zwłaszcza gdy zobaczyły efekt końcowy. Tego dnia nie zabrakło również zabaw ruchowych i muzycznych oraz konkursów. Świętowanie  zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez dziewczynki. Był to wyjątkowy dzień, pełen wrażeń i atrakcji.

Natomiast z okazji Dnia Dziewczynki przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście- Dilusiowe Alpaki: Bolek, Lolek i Gucio. Podczas tej wyjątkowej wizyty dzieci dowiedziały się, jak wygląda pielęgnacja oraz żywienie tych zwierząt a także poznały kilka ciekawostek na temat ich zwyczajów związanych ze snem i kąpielą. Atrakcja ta sprawiła dzieciom dużo radości, ponieważ mogły one karmić zwierzątka, czesać, iść z nimi na spacer, jak również przytulać się do nich. Dzieci były zachwycone i na pewno na długo zapamiętają ten dzień. Z okazji Dnia Dziewczynki chłopcy z grupy zorganizowali także dla dziewczyn poczęstunek oraz studio urody, gdzie dziewczynki miały malowane paznokcie i wykonywane tatuaże.

Składamy gorące podziękowania zaangażowanym Rodzicom w zorganizowanie wyżej wymienionych atrakcji.