Walentynkowe czytanki – wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Olsztynie

Walentynki! Ach, Walentynki!

Nie trzeba tego zbyt serio brać,

Ale fajnie jest w upominku

Serduszko dostać albo dać!

16 lutego dzieci z grup Słoneczek, Motylków, Biedronek oraz Pszczółek, na zaproszenie Pani Ani wybrały się z wizytą do Gminnej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.

Dzieci wysłuchały ciekawego opowiadania pt. „Miłość” oraz uczestniczyły w   pogadance o zwyczajach walentynkowych, historii i tradycji obchodzenia Walentynek, dowiedziały się też kto to był św. Walenty. Wszystkie dzieci z entuzjazmem uczestniczyły w dyskusji na temat okazywania uczuć innym osobom (rodzicom, kolegom, koleżankom, bliskim). Po rozmowie wykonały walentynkowe zakładki do książek. W podziękowaniu za zorganizowanie spotkania dzieci z każdej grupy wręczyły Pani Ani zrobione kartki walentynkowe. A na pożegnanie każde dziecko otrzymało słodki upominek.

Dziękujemy Pani Ani za zaproszenie