Pasowanie „Misiaczki” i „Tygryski”

W dniu 22 listopada maluszki z grup „Misiaczków” oraz „Tygrysków” uroczyście zostały przyjęte w poczet naszego przedszkola

Pasowanie na przedszkolaka to uroczystość, która na stałe zagościła w kalendarzu imprez w naszym przedszkolu. Jest to bardzo ważne wydarzenie w życiu zarówno dzieci jak i nauczycieli. Pozwala ono na wytworzenie atmosfery wzajemnego zaufania i otwartości; stwarza możliwość prezentacji pierwszych umiejętności i wiadomości zdobytych w przedszkolu. Zanim dzieci oficjalnie zostały przedszkolakami, zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne rozwijane do tej pory w przedszkolu przez panie wychowawczynie.
Pasowania, olbrzymim ołówkiem, dokonała nasza Pani Dyrektor Bożena Klecha. Każdy przedszkolak otrzymał, na pamiątkę tej pięknej uroczystości Dyplom przedszkolaka oraz maskotkę nawiązującą do danej grupy.

Naszym kochanym przedszkolakom życzymy, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą dobro oraz wiele pozytywnych doświadczeń.