STRAŻACY OSP W NASZYM PRZEDSZKOLU

23 czerwca 2022 r. przedszkole w Przymiłowicach odwiedzili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej. Wizyta wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci. Przedszkolaki dowiedziały się na czym polega praca strażaka, a także omówione zostały zasady korzystania z numerów alarmowych. Przedstawiciele straży zaprezentowali się w całej okazałości. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu. Uważnie słuchały o niebezpiecznej pracy strażaka i chętnie odpowiadały na zadawane pytania.

Ogronme zainteresowanie dzieci wzbudziła prezentacja wozu strażackiego, sprzętu gaśniczego i ratunkowego. Największą atrakcją dla dzieci była przejażdżka wozem strażackim, lanie wody przez wąż strażacki oraz zabawa w pianie.

Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem przy wozie strażackim, którego syreny wywołały zachwyt na buziach naszych przedszkolaków.

Bardzo serdecznie dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Przymiłowicach za odwiedziny, przeprowadzenie zajęć i słodki upominek dla dzieci.

Pani Paulinie dziękujemy za zorganizowanie tego spotkania.