11 Listopada Święto Niepodległości

W dniu 9 listopada przed rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości dzieci z naszego przedszkola zaprezentowały krótkie akademie z tej okazji. Natomiast 10 listopada o godz. 11.11 włączając się do ogólnopolskiej akcji #SzkołaDoHymnu zaśpiewały 4 zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”.

Głównym celem tych wydarzeń było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych: Godła, Flagi i Hymnu Polski „Mazurka Dąbrowskiego.”

W tak ważnych dniach dzieci prezentowały się niezwykle uroczyście w galowych strojach, z przypiętymi kotylionami. Wszyscy przeżyliśmy lekcję patriotyzmu i miłości do kraju, w którym się urodziliśmy, w którym żyjemy. To było ważne i piękne spotkanie z historią naszej Ojczyzny. Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w Przedszkolu, mamy nadzieję, że na długo zapadnie w pamięci naszych „Małych Polaków”.

Z uwagi na obostrzenia epidemiczne zapraszamy Państwa serdecznie do obejrzenia relacji filmowych poszczególnych grup.

#SzkołaDoHymnu

#SzkołaDoHymnu – oddział w Przymiłowicach

“Przedszkolaki pamiętają, całą Polskę pozdrawiają” – grupa Skrzatów, Słoneczek i Pszczółek

“11 listopada w pamięci przedszkolaków – grupa Biedronek