We wtorek, 2 czerwca, odwiedziliśmy Ochotniczą Straż Pożarną w Olsztynie. Można śmiało powiedzieć, że była to kontynuacja obchodów Dnia Dziecka, ponieważ strażacy przygotowali dla maluchów mnóstwo atrakcji oraz, oczywiście, solidną porcję wiedzy. Nasze przedszkolaki mogły z bliska zobaczyć, usłyszeć, a nawet dotknąć wozów strażackich, quadów czy elementów umundurowania. Ogromną frajdą było przymierzanie prawdziwych kasków. Dzieci mogły też poczuć się jak na prawdziwej akcji, gdy strażacy rozwinęli węże i ruszyli z wodą!
Zamieszczone zdjęcia są własnością Gminnego Przedszkola w Olsztynie. Publikowanie, kopiowanie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie niniejszych zdjęć bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.













































































