„Wieczernikowa Choinka”

Serdecznie dziękujemy za oddane głosy na udekorowaną przez nasze Przedszkole Wieczernikową Choinkę.

10 stycznia 2024r. reprezentacja przedszkola otrzymała pamiątkowy Dyplom za udział w XVI edycji Konkursu na „Wieczernikową Choinkę”

W tegorocznej edycji zostało oddanych aż 28,5 tys. głosów na najpiękniejsze zdaniem pielgrzymów udekorowane drzewko. W konkursie wzięło udział 40 przedszkoli, szkół podstawowych i placówek szkolno-wychowawczych regionu częstochowskiego. W 16 edycji konkursu  na „Wieczernikową Choinkę” prace dzieci dedykowane zostały Matce Bożej w 70. rocznicę Apelu Jasnogórskiego. Białe i niebieskie barwy wyrażały miłość do Maryi, białe i czerwone przypominały o dziejach Jasnej Góry wpisanych w historię Polski.