Udział Wesołych Nutek w V Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Powiatu Częstochowskiego

W dniu 5 grudnia 2023r. przedstawiciele naszego przedszkola z zespołu wokalno – tanecznego „Wesołe Nutki” reprezentowali Gminę Olsztyn w V Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Powiatu Częstochowskiego w Klubie „Politechnik” w Częstochowie. Organizatorem przeglądu było Starostwo Powiatowe w Częstochowie, Wydział Edukacji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu.

W przeglądzie brały udział 3 przedszkola z powiatu częstochowskiego, które za udział otrzymały Dyplomy z wyróżnieniem.

Zespół Wesołe Nutki zaprezentował „Wiązankę Krakowską”, którą urzekł jury swoimi kostiumami, umiejętnościami wokalno – tanecznymi oraz bogatą choreografią, za co nasi mali artyści otrzymali Dyplom ze szczególnym wyróżnieniem.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji dzisiejszego wyjazdu, a dzieciom serdecznie gratulujemy tak pięknego występu.