Występy bożonarodzeniowe

Tradycyjnie nadchodzące Święta Bożego Narodzenia dzieci z naszego przedszkola uświetniły inscenizacjami bożonarodzeniowymi. Głównym celem tych uroczystości było wprowadzenie w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji oraz spotkań wigilijnych z Rodzicami. Wspólne świętowanie przyczyniło się również do kultywowania  polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.

Przedstawienia były wyjątkowe. Dzieci występowały w pięknych strojach, śpiewały kolędy i recytowały przygotowane wierszyki. Piękne życzenia, wspólne kolędowanie, łamanie się opłatkiem z Rodzicami, nauczycielkami i kolegami dopełniły te wzruszające uroczystości.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji tych wyjątkowych spotkań.