Gminny Konkurs Wokalny „Na ludową nutę”

26 kwietnia 2022r w Gminnym Przedszkolu w Olsztynie odbyło się wręczenie nagród Laureatom II Gminnego Konkursu Wokalnego „Na ludową nutę”.

Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawową w Biskupicach. Do udziału w konkursie dzieci zostały przygotowane przez wychowawców grup, którzy zadbali o odpowiedni repertuar oraz wyraz artystyczny. Nagrania z występami dzieci zostały przesłane do organizatora, który powołał Jury i wyłonił Laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych. Reprezentantami naszego Przedszkola byli w kategorii 3-4 latki: Antoni Sukiennik, Wiktoria Jaksender, Nadia Stanior, Alina Kurzac; w kategorii 5-6 latki: Eliza Szewczyk, Julia Kumor, Milena Lupa, Amelia Strączyńska, Julia Kępa, Julia Czyż, Marcelina Zielińska, Natalia Wilczyńska, Maja Piecuch, Zuzanna Jaksender.

Laureatami konkursu zostali:

III miejsce (3-4latki) – Nadia Stanior – GRATULUJEMY!

III miejsce (5-6latki) – Julia Kępa – GRATULUJEMY!

II miejsce (5-6latki) – Milena Lupa – GRATULUJEMY!

oraz – Marcelina Zielińska – GRATULUJEMY!

I miejsce (5-6latki) – Maja Piecuch – GRATULUJEMY!