Przedstawienie teatralne „Szewczyk Dratewka” w wykonaniu grupy teatralnej „Przyjaciele”

W dniu 11.04.2022r dzieci z grup starszych Gminnego Przedszkola w Olsztynie miały przyjemność oglądania przedstawienia teatralnego pt.: „Szewczyk Dratewka” w wykonaniu młodych aktorów z grupy „Przyjaciele” w reżyserii pani Anny Nabiałek. Aktorzy przenieśli młodych odbiorców w niezwykły świat teatru oraz sprawili, że takie wartości jak bezinteresowna uczynność, dobroć połączona z odwagą i ciekawością świata pomaga przezwyciężać zło i osiągnąć szczęście.

Dyrekcja, Nauczyciele i Dzieci z Gminnego Przedszkola serdecznie GRATULUJĄ talentu oraz odwagi scenicznej młodym aktorom oraz Pani Reżyser, życząc  wszystkim sukcesów na deskach największych teatrów.

Miło było patrzeć na naszych absolwentów, którzy rozwijają swój talent i pasję.