Sukcesy naszych przedszkolaków

Miesiąc grudzień w grupie „Biedronek” upłynął nie tylko pod znakiem magicznych świątecznych chwil, ale również był to czas pracy – przygotowań naszych przedszkolaków do konkursów plastycznych zwieńczonych licznymi sukcesami.

Mamy ogromną przyjemność, poinformować, że dzieci z grupy „Biedronek” wzięły udział w następujących konkursach:

• VII Międzyprzedszkolny konkurs „Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa” – przedszkole reprezentował Jakub B. wraz z mamą zajmując I miejsce
  • Konkurs „Sokoli Skrzat” organizowany przez agroturystykę „Sokole Ranczo” – przedszkole reprezentowali Amelia S., Laura E., Tymoteusz M. zdobywając ex aequo I miejsce. Wyróżnienie otrzymała również grupa „Biedronek” za wykonanie pracy zespołowej – Fotoramki.
  • XXXV Gminny Konkurs „Zimowe opowieści” organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie – przedszkole reprezentowały dzieci z grup „Tygrysków”, „Misiaczków”, „Motylków”, „Biedronek” oraz „Żabek” – oddziału zamiejscowego w Przymiłowicach. III miejsce otrzymała Alicja Dz. z grupy „Żabek”, a wyróżniania trafiły do Alicji M. z grupy „Biedronek” oraz Elizy Sz. z grupy „Żabek”.

Nagrody zostały wręczone przez Panią Dyrektor podczas nagrywania Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci z przedszkola w Olsztynie zostały przygotowane przez nauczycielki Monikę P. oraz Annę K., natomiast z Oddziału w Przymiłowicach przez nauczycielkę Katarzynę D.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursów i życzymy dalszych sukcesów.