Zmiana wyglądu strony internetowej naszego przedszkola

Drodzy Rodzice, Dzieci, Absolwenci i Przyjaciele naszego przedszkola
Po wielu latach funkcjonowania naszej strony internetowej, jesteśmy zmuszeni do utworzenia nowej strony. Jest to wymóg unijny, by strony internetowe instytucji zawierały dostosowania dla osób niepełnosprawnych, a niestety dotychczasowej strony nie można było zaktualizować do obowiązujących przepisów.
Pod koniec lipca pojawiła się nowa strona, prace nad nią  będą trwały jeszcze przez kilka tygodni, prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.
A dla Państwa ogłaszamy konkurs: ponieważ nie mamy zdjęć wykonanych z drona, prosimy chętnych o sfotografowanie z góry budynku przedszkola oraz placu zabaw. Najciekawsze zdjęcia będą umieszczone na tworzonej stronie przedszkola. Zdjęcia prosimy przesyłać na adres mailowy naszego przedszkola: przedszkole.gmina.olsztyn@gmail.com

This entry was posted in Wydarzenia 2021-2022. Bookmark the permalink.