Dzień Dziewczynki

11 października obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Dziewczynki. Dzień upłynął w miłej i radosnej atmosferze. Przedszkolaki obchodziły to święto na wesoło. Koledzy wręczyli naszym małym damom upominki, złożyli życzenia i tradycyjnie zaśpiewali gromkie sto lat. W całym przedszkolu było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której wszyscy świetnie się bawili. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane specjalnie na tę okazję zabawy i konkurencje. Chłopcy z ogromnym zaangażowaniem robili wszystko, aby ten dzień uczynić wyjątkowym. Uśmiechy na twarzach przedszkolaków świadczyły o miło spędzonym czasie.

Zamieszczone zdjęcia są własnością Gminnego Przedszkola w Olsztynie. Publikowanie, kopiowanie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie niniejszych zdjęć bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.